Večer Plný(ch) žen s Big and Beautiful v Černé růži

Publikováno dne 24. 03. 2015

Dne 19. 3. 2015 se  OC Černá růže uskutečnila přehlídka butiku pro baculky Big and Beautiful, na které předvedly jarní kolekci pro boubelky modelky z agentury Plus Size Models CZ.

 

Defilé první části přehlídky, v čele s Veronikou Nagyovou zdroj: ISAgency

Defilé první části přehlídky, v čele s Veronikou Nagyovou
zdroj: ISAgency

A jaké budou letos trendy? Vybere si každý: od kytiček přes pastelové barvy, proužky i kostky. Po sprše konfet vešla jako první na červený koberec Veronika Nagyová, světová plus size modelka, a za ní už následovaly další krásky v různorodých jarních modelech. To by nebylo nic až tak zvláštního, u přehlídky jarních modelů to asi čeká každý, ale tentokrát se modelky ukázaly i ve spodním prádle, župáncích a nočních košilkách či pyžamu.

Celý Večer Plný(ch) Žen se nesl v duchu jednoho poselství: krása není konfekční velikost. Večerem provázel Petr Zvěřina, který má podle všeho ženy rád, a hlavně ty, co mají jiskru. VIP host Jan Kopečný, protagonista muzikálu Mamma Mia! a Ledová Královna, v rozhovoru přiznal, že žena musí mít šmrnc a rozum a že na konfekční velikosti pramálo záleží.

Veronika Nagyová s kolegyněmi při rozhovoru zdroj: ISAgency

Veronika Nagyová s kolegyněmi při rozhovoru
zdroj: ISAgency

„Neexistuje špatná velikost“, řekla Veronika Nagyová v rozhovoru s ředitelkou butiku Kateřinou Kaprasovou. Také přiznala, že ač v oblasti plus size modelingu působí už přes 5 let, první focení v ČR zažila až letos v lednu v Praze, právě díky agentuře Plus Size Models CZ. Veronika se také nechala slyšet, že bychom si navzájem měli dávat více komplimentů  a také, že úsměv je ten nejkrásnější make-up, jaký žena může mít.

Netradiční byla i tombola, kde se lístky neplatily penězi, ale vizitkou. A vyhrávalo se. A hodně. Od plyšáků z Craftholic přes sklo od Mosera, vouchery do Naracamicie nebo voucher do butiku Big and Beautiful. Také ochutnávka vodky Alexander Pushkin měla mezi neřidiči velký úspěch.

Modelky v pyžámcích a spodním prádle zdroj: ISAgency

Modelky v pyžámcích a spodním prádle
zdroj: ISAgency

V mezičase jsme se zeptali návštěvnic přehlídky, zda mají nějaké zkušenosti s nákupem butiku Big and Beautiful anebo je to jejich první setkání. Jedny z návštěvnic, maminka s dcerou, si velmi pochvalovaly hlavní prodejní sklad Jinonicích, kde se byly podívat loni v létě a odvezly si krásné letní šaty a snad poprvé s pocitem, že jim sedí a sluší. Prý kdyby jim to peněženky dovolily, odvezly by si toho mnohem víc:-).

Co říci závěrem? Nám se modely moc líbily a doporučujeme navštívit butik dřív, než všechny jarní modely zmizí:-).

Více fotografií: FB ISAgency

Modely: Big and Beautiful

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: ARY8cS