Velikost 36 do soutěže o nejkrásnější baculku přece nepatří!

Publikováno dne 22. 01. 2013

Unikátní projekt MISS Full of Beauty, který si klade za cíl vybrat nejkrásnější baculku Česko-Slovenska roku 2013, se dostal do další fáze. Proto jsme oslovili jednu z organizátorek, slečnu Ninu Młynarczykovou, a požádali ji o rozhovor.

MISS Full of Beauty - příprava

Nina Mlynarczyková, spoluautorka projektu

Dobrý den, Nino, jak pokračují přípravy na MISS Full of Beauty?

V současné době máme plné ruce práce. Jednáme se sponzory, mediálními partnery a snažíme se najít vhodné prostory, ve kterých se bude konat finálový galavečer.

Zájemkyně o účast v soutěži se můžou přihlásit do konce února 2013. Kolik se Vám přihlásilo účastnic do dnešního dne? A jsou mezi nimi na první pohled rozené vítězky nebo třeba nějaké kuriózní případy?

Přesné číslo Vám neřeknu, protože spoustu přihlášek nám přišlo i během pracovního pobytu v Praze, kde nebyl čas je zařadit do databáze soutěžících. A pokud se jedná o kuriózní případy, tak asi tím „nej“ je slečna s konfekční velikostí 34-36. Opravdu jsem nepochopila, proč se zrovna ona přihlásila do soutěže o nejkrásnější baculku.

Opravdu? Tlak módního průmyslu je opravdu děsivý..:-(  Jsou pro přihlášení do vaší soutěže vlastně stanovená nějaká věková či velikostní omezení?

V podstatě nemáme žádná omezení, kromě požadavku, aby slečny nejpozději v den konání finále dovršily 18let a samozřejmě by měly splňovat podmínku baculatosti, takže odhadem od velikosti 44.

MISS Full Of Beauty

Dana Hauková, spoluautorka projektu

Proč by se vlastně měly baculky do soutěže přihlásit?

Především kvůli sobě, aby si zažily, jaké to je, účastnit se soutěže krásy. Protože vzpomínky a zážitky jim zůstanou napořád.

Máte pravdu. Jak případné účastnice oslovujete? Tedy kromě Facebooku a článků na www.KrasnaXL.cz:-)

V současné době jednáme s rádiem, které má zájem stát se exklusivním mediálním partnerem naší soutěže. V brzké době by se tak měla objevit i reklama a upoutávky právě na jejich vlnách. Občas se taky stane, že když potkám nějakou krásnou baculatou slečnu, tak neodolám a jednoduše ji oslovím. Někdy z toho ale vnikají kuriózní historky. Například na Svatebních dnech v hotelu Clarion jsem viděla jednu velmi hezkou slečnu. Váhala jsem, jestli ji mám oslovit, protože jsem zrovna u sebe neměla vizitky. Jenže přání říct jí o našem projektu bylo silnější, a tak jsem na kus papíru napsala naše webové stránky, přišla jsem k ní a bez přemýšlení jí řekla: „Dobrý den, slečno, vy se mi moc líbíte.“ – Následovalo zděšení v očích slečny, takže jsem rychle pokračovala: „Jsem ředitelkou plus size modelingové agentury, která pořádá soutěž o nejkrásnější baculku České a Slovenské republiky, a byla bych moc ráda, kdybyste si prošla naše stránky a rozhodla se do naší soutěže přihlásit.“ Slečně se viditelně ulevilo, když zjistila, že můj zájem je čistě profesní.

Mohla byste nám prosím popsat jednotlivá kola volby MISS Full of Beauty?

Soutěž se skládá ze 3 částí: Základního kola, Semifinále a Finále.

Základní kolo proběhne 2. 3. 2013, kdy se porota sejde a vybere na základě zaslaných fotografií slečny a paní, které postoupí do semifinále. Postupující soutěžící pak budou písemně pozvány na semifinálové kolo, které proběhne začátkem dubna formou castingu, kde porota vybere 12 finalistek. Poslední částí soutěže je finálový galavečer, na kterém se bude rozhodovat, která z 12 dam se stane první MISS Full Of Beauty.

Kdy budeme znát jméno vítězky?

Přesné datum zatím není určeno, ale předběžně počítáme s druhou půlkou září 2013.

V médiích jste se distancovala od soutěže MISS XXL, která probíhala v České republice před několika lety a která prý podle Vás degradovala tento typ soutěže. Jaké budou hlavní rozdíly těchto dvou soutěží?

MISS Full Of Beauty

Markéta Šnoriková, choreografka

Hlavním rozdílem bude přehlídka ve svatebních šatech, která nahradila promenádu v plavkách. Chceme, aby se finalistky cítily jako princezny. Celý galavečer bude o nich a pro ně.

Jak bude vypadat příprava finalistek na galavečer?

Finalistky budou mít pravidelná soustředění, na kterých se budou učit společnou zahajovací choreografii, cvičit chůzi a samozřejmě pilně trénovat svou volnou disciplínu. Přesné termíny se budeme snažit co nejvíce přizpůsobit volnému času dam.

Jak bude probíhat samotný galavečer? Můžeme se těšit na nějaký zajímavý program?

Jak už jsem se zmínila dříve, celý finálový galavečer bude hlavně o finalistkách. Samozřejmě budeme mít i doprovodný program, ale o tom se teď zmiňovat nebudu, protože je zatím v jednání.

Na tomto projektu určitě nepracujete sama. Mohla byste představit Vaše spolupracovníky?

Hlavními spolupracovníky jsou Dana Hauková, spoluautorka projektu, a Markéta Šnoriková, choreografka. Samozřejmě celý projekt by se neobešel bez podpory a kreativnosti našich grafiků, kteří z mužského úhlu pohledu vidí to, co my jako ženy můžeme přehlédnout.

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí!

2 komentáře k “Velikost 36 do soutěže o nejkrásnější baculku přece nepatří!”

  1. Bc. Jana Mandikova

    Dobrý den,
    dnes jsem navštívila vizážistku v C. Budějovicích, která mi doporučila soutěž MISS Full of Beuaty. Ráda bych se zeptala, jakou formou se do soutěže mohu přihlásit, popř. zaslat svoji fotografii.
    Děkuji za odpověď
    Jana

  2. Dobrý den, Jani, přihlásit se můžete na našich webových stránkách http://www.fullofbeauty.cz, tam najdete pod záložkou MISS Full Of Beauty veškeré potřebné informace včetně elektronického formuláře pro registraci do soutěže.

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: CkDJEz