Vendula z pořadu Vaříme z Vendy je ve finále Blogerky roku 2016

Publikováno dne 13. 11. 2016

Známá moderátorka televizního pořadu a blogerka Vendula Špetlíková se dostala mezi deset nejlepších FOOD BLOGEREK ROKU 2016.

varime_s_vendy_5Výběr deseti finalistek probíhal prostřednictvím hlasování a Vendy se probojovala mezi prvních deset nejlepších mezi dalšími 108 blogerkami a blogy. Moderátorka pořadu Vaříme s Vendy je milovnicí a propagátorkou tradiční české kuchyně, kterou také představuje se svou čtyřletou dcerkou každou neděli na televizi Barrandov.

„Jsem moc ráda, že mohu touto cestou poděkovat všem, kteří preferují tradiční českou kuchyni a pochopili, že česká kuchyně našich babiček a maminek patří do našeho jídelníčku a máme být na co hrdí.“ doplňuje svůj úspěch Vendula Špetlíková.vendula_špetlíková_promo_2

Finálové hlasování bude ukončeno 18. 11. 2016. Finálový galavečer se uskuteční 23. 11. 2016 v Praze, v Hudebním divadle Karlín, kde proběhne oficiální oznámení vítězek všech 6 ti kategorií a předání cen.

Food blogerky přicházejí s neuvěřitelným množstvím inspirativních nápadů, jak obohatit kulinářské počínání každého z nás. Vymýšlejí i originální recepty a přinášejí nám krásná fota.

V dnešní době nás hodně ovlivňují různé moderní trendy a zahraniční kuchyně, česká kuchyně pak zůstává někdy trochu upozaděna. Byla by ale velká škoda, aby rodinné poklady v podobě skvělých receptů našich babiček a maminek zůstalo nevyužity, nebo pro další generace snad i zapomenuty.

„Jsem člověk, který českou kuchyni miluje. Vyzkoušela jsem různé trendy i zahraniční pokrmy, někdy i sama recepty vymýšlím nebo upravuji, ale to, co opravdu chutná mě osobně i mé rodině, je tradiční česká kuchyně. A to chci předat i v mém televizním pořadu a na blogu.“ dodává Vendy.

Podpořit Vendy svým hlasem můžete zde. Držíme pěsti! Recepty a Vendin blog pak najdete na adrese www.varimesvendy.cz

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 5DQhWX