Známe vítězky MISS Prima křivky 2015!

Publikováno dne 17. 09. 2015

15.9.2015 se v divadle Broadway konalo slavnostní finále soutěže, která boří mýty, soutěže žen krev a mléko! Celým finálovým večerem provázel uvolněný a galantní Vlasta Korec, který byl celou dobu finalistkám velkou oporou.

 

MISS Prima křivky 2015 zná již své vítězky

Vítězky soutěže MISS Prima křivky 2015

1. místo a titul MISS PRIMA KŘIVKY získala půvabná Slovenka Simona Hodálová, která okouzlila porotu svou volnou disciplínou. Její stand-up, do kterého tato výřečná blondýnka zapojila i moderátora Vlastu Korce, pobavil všechny v sále a evidentně i porotu. Ještě nikde se pravděpodobně nestalo, že by finalistka byla tak upovídaná, že by ji museli odtáhnout z pódia… Finalistka, která se umístila na druhém místě, je opět Slovenka – zpívající Janka Halašková. Z jejího skvělého podání písně od Adele běhal mráz po zádech všem přítomným. Třetí místo si tancem vybojovala krásná Lucie Petrová. Speciální cenu, kterou vybírali jako jediní organizátoři soutěže, a sice titul MISS Prima křivky 2015 – THE FASHION HERO získala Nina Šarkozyová!

MISS Prima křivky 2015 – THE FASHION HERO

Krásná Nina bude reprezentovat naši republiku v USA.

 

Rozdávaly se ale i vedlejší ceny! Hlasovalo se na webových stránkách Prima křivky, Krásných baculkách, Žena-In a potřetí také na našich webových stránkách!

MISS Prima křivky 2015 - Krásná XL

„Miss Krásná XL 2015“ – Renáta Soukupová

Tituly získaly tyto dámy:

MISS Prima křivky – Internet 2015 – Kristýna Kutílková

MISS Prima křivky Krásné baculky – Simona Hodálová

MISS Prima křivky – Krásná XL – Renáta Soukupová

MISS Prima křivky – Žena-In – Kristýna Machavová

MISS Prima křivky 2015 a choreografie finalistek s Petrem Kutheilem

Petr Kutheil a finalistky MISS Prima křivky 2015

Večer vystoupil talentovaný slovenský zpěvák Martin Harich, poslanec parlamentu ČR – Marek Černoch se svou kapelou Angels a Petr Kutheil. Ten rozjel na pódiu přímo s finalistkami skvělou show, ve které si všechny finalistky s ním zazpívaly. Tato show byla pro krásky třetí soutěžní disciplínou – přehlídkou ve společenských šatech ePretty ČR. Finalistky po celou dobu byly ozdobeny překrásnými šperky Chartage a jejich krásné křivky podtrhovalo spodní prádlo Caresse, které měly pod šaty. Překrásné koktejlky a dlouhé společenské šaty zapůjčila společnost ePretty.cz, která je výhradním dovozcem této americké značky Ever-Pretty v České republice. Květinářství Kytku.cz obdarovalo nejen vítězky, ale všechny finalistky, tedy i ty, které se neumístily. A nejen to! Krásnou růži dostala každá dámy v porotě, třeba moderárka Aneta Christovová nebo herečka Dominika Býmová.

afterparty MISS Prima křivky 2015

Finalistky MISS Prima křivky 2015 odjížděly na oslavu limuzínou

Všem divákům v sále před zahájením zpříjemnil DJ LeeMac, který pak i v rámci programu vystřihnul se saxofonistou skvělé vystoupení. Po skončení večera a závěrečném focení vítězek nastoupili VIP hosté, porota, účinkující a samozřejmě všechny finalistky i loňská vítězka Pavla Procházková do luxusních aut společnosti Advantage cars, která je odvezla na after párty do restaurace U Kroužků.

 

Všem vítězkám redakce Krásné XL srdečně gratuluje a ostatním kráskám děkuje za odvahu a účast v této soutěži.

 

Photo Copyright (c) Milan Mošna a Václav Hodina – Morris Media
Photo Copyright © Michal Šídlo

Štítky: ,

Jedna odpověď k “Známe vítězky MISS Prima křivky 2015!”

  1. luxusni auta? 😀 vzdyt jeli v dodavce!!!

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: zlJ7cZ