Vizážistka Lidka je tu pro vás!

Publikováno dne 9. 12. 2012

Milé dámy XL a více X,

jmenuji se Ludmila Novotná a jsem majitelkou 1. kosmetické poradny Být in snadno. Náplní mé práce je pomáhat ženám v hledání osobní image. Upozorňuji citlivější povahy, že jsem zvyklá mluvit a psát bez obalu.

Moje konfekční velikost je XXL. No a co? Jsem krásná taková, jaká jsem. Ráda bych vám svými články pomohla najít cestu k vlastní kráse. Protože zastávám názor, že každá žena je krásná, jen některé ví víc, jak na to. Stále více lidí hledí více na vnější krásu, než začnou hledat tu vnitřní, je tedy třeba dbát i o tu vnější, a ne jít mylnou cestou, že na vzhledu nezáleží. Není to pravda. I baculky jsou atraktivními ženami – a my se zde budeme krok po kroku učit, jak podtrhnout svoji krásu a potlačit nedostatky.

Když jsem mluvila s obchodními partnery o tom, co je stěžejní při pracovních schůzkách a uzavírání partnerství, shodli se na tom, že je to první dojem. 90% úspěchu při prvním setkání je vzhled. Na co že se personalisté a partneři při seznamovacích setkáních soustředí? Na čistou pleť, upravené ruce, slušivý účes bez mastných vlasů, vkusně a dobře padnoucí oblečení a doplňky, stisk ruky, posed a nonverbální gesta. Za nás totiž mluví celé tělo.

V mých článcích se naučíte, jak správně pečovat o pleť, ukážeme si pár triků na jednoduché a velmi elegantní líčení, povíme si něco o barvové typologii, střizích, materiálech a o tom, jak volit střihy k jednotlivým typům postav a jak je rozpoznat. Odkryji tajemství řeči těla a barev.

Takže se máte na co těšit.

Budu ráda, když se i vy aktivně zapojíte svými dotazy a tématy na články.

Na setkání s vámi se těší

Lidka

osobní kosmetická poradkyně a vizážistka

www.bytinsnadno.cz

Štítky: ,

2 komentáře k “Vizážistka Lidka je tu pro vás!”

  1. Pěkný úvodní článek, už se moooc těším na Vaše tipy 🙂

  2. Lidka - vizážistka

    Milé dámy. Velmi se těším na vzájemnou spolupráci s vámi. Připravená témata pro začátek se vyčerpají a proto bych ráda poprosila o pomoc. Pište sami o čem by jste si chtěly přečíst. Co vás trápí nebo co konkrétně Vás zajímá.

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: tsiGVm