Co vše jsme schopny udělat, abychom už nebyly baculky

Publikováno dne 23. 06. 2017

Další článek od finalistky Miss Baculaté Křivky 2017, tentokrát od Kateřiny Chytilové, která soutěží s číslem 2 🙂

Oficiální foto ze soutěže Miss Baculaté Křivky 2017 Photo © Skopal

Oficiální foto ze soutěže Miss Baculaté Křivky 2017
Photo © Skopal

Asi všechny baculky to známe, ty krásné kalhoty mají jen ve velikosti 36, ten top nezakryje to, co bychom potřebovali i když je tak krásný, na párty si nás zase nikdo nevšímá a váze se raději vyhýbáme obloukem.

To vše jsou nástrahy běžného života, které na nás baculky čekají a většina z nás se s tím pokouší, bohužel marně něco dělat.

Co vše jsou schopné baculky udělat, aby baculkami nebyli? O tom jsem se pokoušela přemýšlet a odpověď je, že snad asi vše…

Diety, cvičení, potící prádlo, zmenšení žaludku..

To je i můj příběh… Odjakživa jsem byla silnější postavy, no… na rovinu jsem byla odjakživa pěkný kusanec. Přesně jak uvádím výše, vyzkoušela jsem vše, ale spíše jsem se snažila sama sobě nalhat, že když sním celou čokoládu a pak si zajdu na 20 minut zaběhat, zhubnu.

Později jsem svou váhu nějak vypustila, přítele jsem měla – a to mi stačilo. To vedlo k dalšímu přibírání, protože když jsem byla v klidu a pohodě, tak nějaká ta pizza, mekáček nebo kebab byly na denním pořádku a váha stoupala a stoupala.

Když jsem vyšplhala na 120 kg a bylo těžké už jen zavázat si tkaničky, řekla jsem si dost a po předchozích zkušenostech, kdy diety nepřipadaly v úvahu,protože jsem prostě milovník jídla, jsem se rozhodla pro radikálnější krok. Přihlásila jsem se do studie na zmenšení žaludku endoskopickou metodou (zmenšení žaludku přes krk) a byla jsem přijata a už to jelo. Když jsem ležela na operačním sále,přesvědčovala jsem kača3samu sebe, že je to jediné možné řešení. Po zákroku jsem sice něco shodila, ale nebyla to moje vysněná postava, a tak jsem stále smutnila a stále hledala další a další nesmyslná řešení nadváhy. Měla jsem věčně špatnou náladu, nebyla jsem už tak veselá a víceméně jsem řešila stále jen to, co jím a do čeho se stále nevejdu.

Z tohoto splínu mě naštěstí dostal můj úžasný budoucí manžel, má rodina a přátelé, kteří tady vlastně byli celou dobu, jen jsem je nechtěla vnímat.

„Pokud opravdu chceš zhubnout, udělej to, ale nám se líbíš taková, jaká jsi!“

To byla ta věta, která mě ze všeho dostala, postupně jsem nacházela internetové, ale i jiné skupinky, které sdružovali baculky a já se nestačila divit, baculky se mohou mít rády? Mohou mít postavu jakou mají a přitom si klidně vzít dvoudílné plavky, protože se prostě nemají za co stydět?

Byla jsem tak naivní…

kača2A tak začalo úplně nové období, období sebelásky a sebeuznání:-)

Završeno bylo tím, že mě má setra přihlásila do Miss Baculaté Křivky a já byla vybrána jako finalistka mezi všechny ty krásné ženy 🙂

A to byl důkaz, ano, líbím se, i když jsem metráček 🙂

Co z toho plyne?

Baculky mějte se rády! Jste nádherné bytosti a to že nemáte 90-60-90 je úplně bezvýznamné, BUĎTE ŠŤASTNÉ a pokud Vás Vaše váha neomezuje po zdravotní stránce, vykašlete se na ni, protože Váha je jen číslo:-)

S láskou, Vaše Kačka

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: JVg8Uz