MISS Plus Size nebo MISS Full Of Beauty?

Publikováno dne 27. 11. 2013

Milé dámy,

dnes přinášíme slibovaný rozhovor se dvěma zajímavými ženami, ředitelkami dvou soutěží krásy pro baculky – Katarínou Krížovou a Ninou Mlynarczykovou.

Věříme, že i tyto řádky vám pomůžou se rozhodnout, do které ze soutěží se třeba přihlásíte, se kterou začnete svou dráhu plus size modelky.  Castingy jsou již v plném proudu:-)

 

Katarína Krížová

Katarína Krížová

Jmenuji se: Katarína Krížová

Kdo jsem: žena

Věk: 30

Počet dětí: 3

Počet domácích mazlíků: Aktuálně žádný zvířecí tvor. Rozhodně v plánu.

Životní motto: Nemám žádné motto. Obecně přemýšlím o životě často:-) Tak jen snad odejít s čistým svědomím a relativně šťastná.

Můj cíl: Mám jich spoustu, ale ráda bych si tohle téma uchovala hlavně pro sebe.

O co se snažím: Snažím se. 🙂

Můj největší úspěch: Teda, to jsou otázky. Největší, nejlepší…. Tyhle slova úplně nepoužívám. Zeptejte se mne prosím za pět let.

Název soutěže, kterou organizuji: Miss Plus Size je jméno soutěže, kterou vlastně neorganizuji. Vymýšlím a spojuji lidi, kteří mají stejný směr a chuť. Mám dobrý team kolegů a pracovních přátel, kteří organizují a podílí se na soutěži.

 

ředitelka soutěže MISS Full Of Beauty

Nina Mlynarczyková
Copyright © Petr Kurečka Miss Full Of Beauty 2013

Jmenuji se: Nina Młynarczyková

Kdo jsem: autorka a ředitelka soutěže MISS Full Of Beauty, jednatelka Full Of Beauty s. r. o.

Věk: 26 let

Počet dětí: žádné

Počet domácích mazlíků: 2 psi

Životní motto: Nikdy nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.

Můj cíl: Vytvořit tradici svěží soutěže pro ženy větších konfekčních velikostí.

O co se snažím: Ukázat ženám, že každá z nich je krásná právě proto, jaká je.

Můj největší úspěch: Na největším úspěchu v mém životě se podílelo spoustu lidí, a tím byla příprava a realizace prvního ročníku MISS Full Of Beauty.

Název soutěže, kterou organizuji: MISS Full Of Beauty

 

 

Katarína a Nina nám odpověděly na několik společných otázek:

Jak jste přišla na nápad organizovat takovou soutěž?

K.K.:  Ležela jsem v posteli, unavená a přemýšlela co dál.

N.M.: Prvotní myšlenka přišla od mé kamarádky – baculky. Nápad mě nadchnul, protože jsem vždy nesnášela zavedené konvence, a tak jsme se pustili do práce. Vznikl projekt, který se stal vyjádřením mě samé a myšlenek, které chci formou tohoto projektu šířit dál.

Komu je Vaše soutěž určena?

K.K.:  Zpráva a cíl  jsou směrovány veřejnosti. Účastnit se, plnit sny a učit se mohou ženy, které jsou ve věku 15 – 35 let. Velikostně od 40 – 46 a výšky 169cm – 183cm. Ženám, které chtějí pracovat jako modelka na mezinárodní úrovni, cestovat a zároveň rozvíjet plus size trh v Čechách a ženám, které jsou pyšné na své tvary.

N.M.: Všem ženám a dívkám z České republiky a ze Slovenska, které chtějí světu ukázat, že každá žena je krásná právě proto, jaká je, a ne proto, jaká by měla být.

logo miss plus sizeJaké je omezení – minimální/maximální výška, váha, věk, konfekční velikost?

K.K.: Viz. předchozí otázka:-)

N.M.: Výškové a váhové omezení nemáme. Hlásit se mohou ženy od konfekční velikosti 44, jedinou věkovou podmínkou je dovršení plnoletosti nejpozději v den konání finálového galavečera.

Jsou nastaveny i jiné požadavky na možné adeptky?

K.K.: Nerozumím otázce. Ale obecně platí, že modeling není žádná procházka v růžové zahradě. Modelky na sobě musí makat, být trpělivé, mít disciplínu a nadšení.

N.M.: Naše soutěž je nejen o kráse vnější, ale hlavně té vnitřní. Hodnotí se vystupování, charisma, inteligence. Titul MISS Full Of Beauty je titulem pro nejkrásnější a nejvíce charismatickou ženu slovanských tvarů.

Jak a dokdy se můžou ženy a dívky hlásit?

K.K.: Mohou se hlásit do 15.12.2013 na www.missplussize.cz pomocí registrační přihlášky přes webový portál LIBIMSETI.CZ.

N.M.: Pomocí formuláře na našich webových stránkách, a to až do 31. 1. 2014.

Kdy, kde a jak bude probíhat casting?

K.K.: Plzeň je za námi, ale přijďte za námi ještě do Prahy,  od 17h v obchodním centru Černá Růže, tento pátek 29.11. A do Brna 30.11. do OC Letmo od 15h.

N.M.: Castingy základního kola budou probíhat od února do dubna 2014 v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.  Ze základních kol postoupí cca 40 žen, které po té čeká semifinálový casting v Praze.

Kdy a kde bude probíhat finálový večer?

K.K.: Dozvíte se včas.

N.M.:  Finálový galavečer je plánován na sobotu 13. 9. 2013, opět v Divadle Hybernia.

Jaké budou finálové disciplíny?

K.K.: Dozvíte se včas.

N.M.: Předpokládáme, že se nebudou výrazně lišit od prvního ročníku – rozhovor, volná disciplína a promenáda v exklusivně navržených modelech.

logo miss full of beautyPředstavte nám Vaše partnery.

K.K.: Mohu přiložit prezentaci?:-)

N.M.: Se spoustou partnerů teprve jednáme, ale v zásadě se dá říci, že pokračuje spolupráce s většinou partnerů prvního ročníku a nadále se spolupráce bude rozšiřovat o další.

Budete spolupracovat také s nějakou televizní stanicí?

K.K.: Ano. máme v plánu. Také se dozvíte brzy. Odpovídám tak už po několikáté, ale můžu všechny ujistit, že už teď se můžete opravdu těšit na to, co ještě neznáte.

N.M.:  V současné době probíhají jednání s TV Prima a Nova.

A na závěr to nejdůležitější: řekněte nám, proč by se ženy měly přihlásit zrovna do Vaší soutěže?

K.K.: Miss Plus Size je jediná soutěž pro nové talenty a tváře v plus size modelingu na mezinárodní úrovni. Milk Management Londýn je modelingová agentura s plus size divizí, která zastupuje například top plus size modelku Robyn. S Annou Shilinglaw, majitelkou agentury, máme podobné příběhy a známe se opravdu dlouho. Věci, na kterých pracujeme, dávají smysl a hlavně nás baví. Bez toho to nejde.

N.M.: Ročník 2013 slavil úspěch a otevřel dveře do sféry fotomodelingu a showbusinessu vítězce Tereze Hlavsové alias Therese Canti. Věříme, že tak tomu bude i u další vítězky. Theresa již teď má za sebou focení pro časopis JOY, focení v ateliéru s významnou českou fotografkou Evou Javůrkovou a další série fotek s renomovaným fotografem Petrem Kurečkou ji čeká. Theresa též oslnila na módní přehlídce ateliéru D13 módní návrhářky Zuzany Tiché, mimo to byla také kmotrou kalendáře James 2014 společně s Martinou Gavrieli a finalistou soutěže Muž roku 2013. Zpívala na VIP golfové akci a minulou sobotu jste její fotku mohli vidět na titulní stránce Českobudějovického deníku. Její kráse a talentu se otevřely dveře zeširoka. To jsou důvody pro dámy, proč do soutěže jít. Navíc se během cesty soutěží naučí ladně chodit, hýbat, pózovat a též objeví mnoho skrytého a krásného, co v nich dřímá.

 

Děkujeme za rozhovor, dámy!

Ještě doplníme, že informace o obou soutěžích můžete najít na webových stránkách MISS Plus Size 2014 nebo MISS FUll Of Beauty 2014 či jejich Facebooku.

Hodně štěstí všem soutěžícím!

Krásná XL

Štítky: ,

4 komentáře k “MISS Plus Size nebo MISS Full Of Beauty?”

  1. Ja jen nechapu, proc se ani jedna ze soutezi nemuze jmenovat cesky, Full of Beauty a Plus Size, jsou oba hloupe nazvy, je tolik hezkych ceskych vyrazu. Ceska MISS taky neni Czech MISS…

  2. A jak byste si ten „hezký český název“ představovala, Aneto? Když se vymýšlel název soutěže MISS Full Of Beauty, samozřejmě jsme šli nejdříve po českých názvech, ale zřejmě je to věc vkusu, protože jsme na žádný, který by se nám líbil nepřišli. Žádný z nich nevystihoval to, co vyjadřuje přídomek „Full Of Beauty“ – protože být plná krásy není jen o křivkách 😉

  3. Dobrý den, jen by mě zajímalo, kdy budou dívky/ženy vědět, jestli postoupili do semifinaloveho kole souteze miss plus size?

    Dekuju za odpoved

  4. me to proste obecne vadi. Americani by asi soutez miss cesky nepojmenovali, ale to je jen moje stezovani.

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: cniCWr