Z Deníčku finalistek MISS Full of Beauty – focení

Publikováno dne 17. 06. 2013
jdeme na to!

jdeme na to!

V květnu proběhlo v Praze profesionální focení všech finalistek soutěže o nejkrásnější baculku Česko-Slovenska MISS Full of Beauty.

Tohoto úkolu se zhostil známý fotograf Petr Kurečka, před jehož objektivem již stály hvězdy jako Květa Fialová, Tonya Graves, Chantal Poullain, Jaroslav Dušek a další.

O jeho dojmech i zážitcích jednotlivých soutěžících si můžete opět přečít v dalším dílu Deníčku finalistek MISS Full of Beauty. A jak se celé focení povedlo? Podívejte se – a zároveň hlasujte pro tu „svou“ královnu krásy a zvolte mezi finalistkami „MISS Krásná XL“!

 

Petr Kurečka, fotograf (www.petrkurecka.com)

„Když mi organizátoři soutěže dali tuto nabídku, hned jsem na ni přistoupil. Fotilo se v průběhu dvou dnů a byla neskutečná atmosféra. Holky jsou na rozdíl od vyzáblých, hladem posedlých modelek plné elánu a dobré nálady. Já tvrdím, že to bylo focení obráceně. Většinou se u své práce snažím, aby každý vypadal co nejštíhleji, zatímco tady jsem ukázal plné tvary dívek. Bylo to super! Budu držet palce každé z nich, protože pro mne zatím vyhrály všechny.“

 

Finalistka č. 1 Eva Janku

Na focení s profi fotografem jsem se moc těšila, ale zároveň jsem byla i značně nesvá. Nevěděla jsem co mě čeká. Po přátelském přijetí a seznámení se s fotografem Petrem Kurečkou a také s kosmetičkami z Mary Kay ze mě hodně rychle nervozita opadla.  Přítomna byla také ředitelka soutěže Nina a skvělá Markéta, která všechny dámy česala. Po nalíčení a učesání jsem se cítila jako princezna, skoro jsem se při pohledu do zrcadla nepoznalaJ. Měla jsem ze sebe dobrý pocit. Obdivuji práci vizážistek. Samotné focení  bylo naprosto úžasné a pro mne úplně první focení před profi-fotografem. Můžu říct, že jsem si to vážně moc užila a těším se na výsledné fotografie. Vítr ve vlasech tak, jak to mívají při focení modelky, byl v tu chvíli jen můj!! Petr Kurečka je opravdu fotograf s velkým F, uměl totiž udělat takovou atmosféru, abych se dokázala uvolnit a užít si to. A  to se také stalo. Takže velké díky patří právě jemu!

 

baculky si přípravu focení řádně užívaly

baculky si přípravu focení řádně užívaly

Finalistka č. 2 Nicole Hartlová

Focení u fotografa bylo super, předtím jsme byly nalíčeny, vybraly jsme oblečení a šlo se na to. Nejdříve jsme stály u focení a nakonec jsme ještě tancovaly, abychom byly krásně uvolněné a dělaly ladné pohyby:-) Ten den byl celkově naprosto uspokojující, fotograf přátelský – přesně věděl, co chce, nemusela jsem se starat o make up, prostě nic řešit a stejně vypadat dobře:-)

 

Finalistka č. 3 Tereza Hlavsová

Já jsem si focení náramně užívala. Byla to skvělá zkušenost a opravdu moc se mi to líbilo. Připadala jsem si úplně jako nějaká celebrita 🙂 Pan fotograf byl neskutečně báječný. I ostatní byly naprosto skvělí, vizážistky, které nás perfektně upravily a učesaly, a hlavně Renatka, která zastávala úžasnou roli při focení. Ona sama to nazývala tak, že kolem nás poskakuje s větrákem :D, což mě neskutečně pobavilo. Nejlepší zážitek pro mě byl ten, když po mně pan fotgraf chtěl, abych se otočila na bok, horní část těla otočila na něj a nohy překřížila. Byla jsem ráda, že vůbec udržím rovnováhu:D a on dodal… „A teď, široký úsměv“ 😀 . Celé to focení bylo naprosto báječné, i přes to, že jsem zvládla tanec alá šlapání zelí 🙂 Ke konci, když už jsem se opravdu musela smát hodně, někdo dodal: „Jé, ona už má dolíček ve tváři“ a já na to jen: „Ne, to už je křeč“ 😀 Pokud mám středeční focení shrnout do jedné věty, tak mohu jen říci: Báječný den, báječný zážitek a báječní lidé!!!

 

Finalistka č. 4 Miroslava Gašparíková

Na fotenie som sa veľmi tešila. Doma som si prezrela Petrové fotografie a vedela som, že sme v dobrých rukách. Peter bol veľmi milý a profesionalný, tak ako aj paní Miládka, ktorá nás líčila, a Markétka, ktorá nám upravovala vlasy. Najvačší zážitok pre mňa bol fotiť sa počas tancovania. Túto časť som si užila najviac. Už teraz sa veľmi teším, keď uvidím výsledok práce celého týmu.

 

Finalistka č. 5 Aneta Čížková

Focení s Petrem bylo opravdu úžasné, přesně tak si představuji profesionála. Od začátku, kdy nás si nás vzaly do péče vizážistky od Mary Kay, až po samotné focení s Petrem, nás provázela parádní nálada. I celé odpoledne strávené s kočkami bylo moc fajn. Další den, který jsem si opravdu užila. Nemám námitek. 🙂

 

Finalistka č. 6 Kamila Galková

Noc před focením byla hrozná, nemohla jsem spat, jaké jsem z toho měla nervy. Já, člověk, který se fotoaparátům vyhýbá, se mám nakrucovat před takovým velkým profesionálem, jakým Petr Kurečka jistě je. Ráno jsme se společně s kolegyňkou Ivankou dopravily na místo konání, obě nenalíčené neučesané, prostě ve stavu, v jakém jsme se probudily 🙂 Nervozita opadla ve chvíli, kdy jsem vešla do ateliéru. Petr byl moc milý, zapůsobil na mě velice pozitivně. A už to jelo, líčení, česání a v neposlední řadě to hlavní, focení. Byla to moje první zkušenost s profi focením a moc jsem si to užila. Už teď se těším na to, co mě čeká dál .. 🙂

 

Finalistka č. 7 Kateřina Adamcová

Focení. Dlouho očekáváná součást příprav na velký boom v pohledu na ženskou krásu. Moc jsem si ho užila. Krásné líčení a kupodivu na mě i dobře vypadaly naprosto obyčejné džíny, které zrovna moc nenosím:) Měly jsme úžasného fotografa, úsměvy rozdával na všechny strany, a tak jsem si tam připadala jako s dlouholetými přáteli. Ze začátku jsem byla trochu nervozní, ale stačilo pár milých slov a vše šlo jako po másle. Je to to báječný pocit, být mezi samýni úžasnými lidmi. Těším se, až společně zboříme mýty. 🙂

 

Finalistka č. 8 Ivana Laššáková

Fotenie bolo vzrušujúce. Peter bol skvelý. Dohliadal na vizážistky a na Markétku, aby urobili všetko tak, ako on si predstavoval. Samotné fotenie som si maximálne užila a vychutnávala. Fotenie s Petrom? Kedykoľvek:-)

která bude ta nejkrásnější?

která bude ta nejkrásnější?

 

Finalistka č. 9 Ivana Janková

Dnes jsem měla možnost prožít další úžasný den organizovaný v rámci soutěže MISS Full Of Beauty. Čekala nás návštěva u návrhářky Zuzany Tiché a focení v atelieru Petra Kurečky. Nejprve jsem poznala návrhářku Zuzanu Tichou, svým osobitým přístupem nás oblékla do několika různých modelů, aby poznala, který střih by byl pro nás nejvhodnější. Oceňuji, že i přesto, že se jedná o její nápady a návrhy, chtěla vytvořit šaty především tak, aby se nám líbily a cítily se v nich dobře, její ateliér je plný originálů a jedinečných modních kousků. Pak následoval rychlý přesun do ateliéru Petra Kurečky a nejkrásnější chvíle z dnešního dne. Z focení jsem byla velmi nervozní také kvůli dlouhým přípravám a čekání. Čekání mi zpříjemnil Petrův kamarád Michal, který byl s námi v atelieru, a pro povzbuzení prohodil, že návštěva u zubaře je mnohem horší – kupodivu mě to uklidnilo 🙂 Samotné focení byla neskutečná zábava a příjemný zážitek. Petr opravdu umí pracovat jak s profesionály, tak s amatéry. Je naprosto úžasný a milý, má skvělé charisma. Jsem ráda, že jsem měla možnost se ním seznámit, a doufám, že jsem ho nepotkala naposledy.

 

která baculka bude ta nejkrásnější?

která baculka bude ta nejkrásnější?

Finalistka č. 10 Veronika Hlavsová

Moje pocty z focení byly naprosto senzační. Lhala bych, kdybych řekla, že jsem nebyla nervozní už jen při pomyšlení na to, že nás bude fotit profesionální fotograf. Nakonec byla atmosféra tak senzační, že po jakémkoli strachu nebylo památky. 🙂 Nejen pan fotograf, ale i všechny vizážistky byli naprosto úžasní. Ačkoli se všichni chovali naprosto profesionálně, přesto jejich přístup byl pohodový a milý. Myslím si, že mi zbývající děvčata – finalistky dají za pravdu, když řeknu, že jsme si to všechny 100% užily. 🙂

 

příprava je velmi důležitá

příprava je velmi důležitá

Finalistka č. 11 Anička Putschöglová

Na focení jsem se velice těšila, protože se ráda fotím a nechávám fotit. Věděla jsem, že jdu do hledáčku profíka. Viděla jsem pár fotek, co nafotil, a o to více jsem byla nedočkavá. Vešla jsem do ateliéru, kde mě s úsměvem přívítal Péťa a vizážistky od Mary Kay. I když jsem se moc těšila, nervozita mě nechtěla opustit, ale byla úplně zbytečná. Spolupráce byla super, moc jsem si focení užila! Myslím, že fotky od skvělého, pohodového a milého fotografa budou takové, jaké očekávám:) Těším se.

 

Finalistka č. 12 Kateřina Humlová

Na focení jsem se moc těšila. Byl to pro mě velký zážitek, který se jen tak nebude opakovat. Jsem ráda, že jsem si tuto možnost mohla zkusit. Celý tým při focení byl velice milý a měl s námi velkou trpělivost. Při líčení jsem si připadala jako ta největší hvězda. Co se týče focení, měla jsem obavu, abych to zvládla. Snažila jsem se, co to nejvíce šlo. Fotograf byl velice příjemný a cítila jsem se při focení dobře. Dokázal nás odprostit od nervozity a ostychu.

Poznámka redakce: veškeré fotografie soutěžících byly pořízeny panem Petrem Kurečkou (www.petrkurecka.com)

Štítky:

2 komentáře k “Z Deníčku finalistek MISS Full of Beauty – focení”

  1. […] Pokud se vám líbí jejich fotografie, přečtěte si, jak probíhalo focení očima dívek i fotografa Petra Kurečky v dalším díle Deníčku finalistek soutěže MISS Full Of Beauty. […]

  2. […] nejkrásnější baculka Česko-Slovenska. Poznejte finalistky blíž a přečtete si další díl Deníčku finalistek. Tentokrát finalistky popisují dojmy z prvního soustředení, které proběhlo v příjemném […]

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: GGg0mu