Známe vítězky Miss Baculaté Křivky 2017

Publikováno dne 14. 09. 2017

Dne 9. 9. 2017 se uskutečnilo finále 2. ročníku soutěže Miss Baculté Křivky 2017. Jak finále probíhalo a kdo vyhrál? 

Původních 12 finalistek 🙂

Minulý víkend zaplavil Hotel Mánes ve Svratce nájezd baculaté krásy. Sjelo se zde 10 finalistek s doprovody a rodinami.

Pátek odpoledne a celá sobota až do začátku finálového večera patřila nácviku společné choreografie, přehlídek a volných disciplín. Holky se pořádně nadřely a v 19:00 to celé vypuklo.

Dámy se nejdříve představily ve společné choreografii na píseň „Kilo sem, kilo tam“ pod vedením choreografky Jarmily Kašparové. Po té následoval rozhovor a přehlídka v modelech společnosti Petrklíč. Odvážné dámy předvedly své křivky i ve spodním prádle společnosti Caresse. Jako v každé soutěži krásy, ani tady nechyběly volné disciplíny. Nechyběla jak tradiční čísla ve formě zpěvu a tance, tak i zajímavosti jako pantomima, kterou si vybrala finalistka s č. 4 Renata Václavíková a standup comedy v podání finalistky č. 8 Šárky Konopové na téma „Budu XXL modelka“, velmi netradičně pojaly svou volnou disciplínu finalistka č. 2 Katka Jurová s finalistkou č. 6 . Soňou Luptákovou, které měly společně zazpívaly píseň od Verony „Ztracená bloudím“. Klasický zpěv si vybraly finalistka č. 1 Jana Havlíčková a finalistka č. 9 Silvie Přenosilová. Finaliska s č. 3 Aneta Zdislava Svobodová si pro změnu přizvala ke zpěvu svou dceru a společně ztvárnili píseň s hereckou scénkou z pohádky „Princové jsou na draka“. Na tanec vsadila finaliskta s č. 5 Monika Soukupová, která si nacvičila flamenco a finalistka č. 7 Lenka Barvířová, která si troufla na charelston. Přehlídku volných disciplín zakončila finalistka s č. 10 Lenka Kettnerová, která přednesla text pístně z muzikálu Kleopatra „Teď královnou jsem já“.

Porota s vítězkami 🙂

Na závěr finalistky předvedly modely společnosti Fego, které byly speciálně navržené a ušité pro tyto dámy a modely po své nositelce dostaly i jméno.

Porota neměla rozhodování vůbec jednoduché. A kdo vlastně rozhodoval o stupních vítězů? Předsedou poroty byl přední český vizážista, stylista a návrhář Pavel Filandr, dále v porotě usedli: MUDr. Pavel Horyna (přední český chirurg), Marika Procházková (herečka), Ivana Vartová (majitelka společnosti Fego), Nina Młynarczyková (Krásná XL), Lucie Dolejší (youtuberka a vizážistka) a Světlana Vaňáková (členka Baculatých Křivek).

 

Finalistky v modelech Fego 🙂

Titul Miss Baculaté Křivky 2017 si odnesla finalistka s č. 2 Kateřina Jurová (Chytilová)

1.Vicemiss Baculaté Křivky 2017 se stala finalistka č. 6 Soňa Luptáková

2.Vicemiss Baculaté Křivky 2017  je finalistka s š. 4 Renata Václavíková

Miss Baculaté Křivky Facebook 2017: č. 6 Soňa Luptáková

Hlasování o titul Miss Baculaté Křivky portálu Krásná XL 2017 bylo velice napínavé. O vítězce nakonec rozhodl jeden jediný hlas ve prospěch finalistky s č. 2 Kateřiny Jurové.

Vítězka titulu Miss Baculaté Křivky 2017 a titulu Miss Baculaté Křivky portálu Krásna XL 2017 Kateřina Jurová s porotkyní za Krásnou XL, Ninou Młynarczykovou

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: YrKIlo