Zpověď MISS – dva měsíce poté..

Publikováno dne 11. 12. 2013
Miss Theresa Canti Photo copyright © Eva Javůrková

Miss Theresa Canti
Photo copyright © Eva Javůrková

Milé dámy,

tentokrát si pro vás pár řádků připravila nejkrásnější baculka Česko-Slovenska, první MISS Full Of Beauty 2013 Theresa Canti. Zajímalo nás, jak se změnil její život po finálovém galavečeru a jaké má jako Miss povinnosti.

Od slavnostního galavečera uplynul už nějaký čas a ráda bych se s vámi, čtenářkami Krásné XL, podělila o nové zkušenosti a zážitky, které přišly spolu s titulem.

Mojí první zkušeností, coby novopečené MISS Full Of Beauty 2013, bylo pěvěcké vystoupení v hotelu STEP na charitativní akci. Zazpívala jsem dvě písně – „Mít rád bližního svého“ z muzikálu Jesus Christ Superstar a „Unchained Melody“ z filmu Duch. Celý večer jsem si náramně užila. Poznala jsem nové lidi a vyzkoušela jsem si roli zpěvačky:)

Focení booku

17.10.2013 od 16:00 jsem měla jakožto vítězka prvního ročníku soutěže MISS Full Of Beauty možnost nafotit krásné fotografie do svého fotobooku úžasnou Evou Javůrkovou v aletiéru Kellyana, což byla jedna z mnoha výher, které jsem společně s titulem získala. Jelikož to bylo mé první focení, nevěděla jsem přesně, jak to bude probíhat, ale neuvěřitelně jsem se těšila. Začaly jsme portréty a postupně přicházely nápady na další možné fotky. Nejvíce, čeho jsem se obávala, nebo spíše jsem si nedokázala představit, bylo focení aktů:) Nejsem trémistka, ani stydlivý člověk, ale z tohoto jsem měla opravdu obavu. Nakonec – než jsem se nadála, byla jsem nahá:-) Focení trvalo přibližně 5 hodin a probíhalo bezvadně. Konečný výsledek skvěle odvedené práce nejen Evy Javůrkové, ale též Markéty Zámyslické, která se pro toto focení stala mojí vizážistkou, jste mohly vidět na Facebooku – na stránkách MISS Full Of Beauty nebo na mých osobních stránkách.

Křest kalendáře Muž roku

Miss Theresa Canti na křestu kalendáře Muž roku James 2014 Photo Copyright © Petr Beneš

Miss Theresa Canti na křestu kalendáře Muž roku James 2014
Photo Copyright © Petr Beneš

23.10.2013 jsem měla tu čest být jednou z kmotrů kalendář Muž roku James 2014 od úžasného fotografa Petra Kurečky.  Kalendář jsme pokřtili společně s Martinou Gavriely, finalistou  soutěže Muž roku 2013 Jakubem Kaplanem a rychlokanoistou Danielem Havlem. Celý večer jsem si velmi užila. V roli kmotry jsem se cítila výborně a je pro mě čest, že si mě Petr vybral.

Focení pro JOY

4.11.2013 jsem se zúčastnila focení pro prestižní dámský časopis JOY. Společně s ostatními dívkami, které tento rok získaly korunku a titul MISS, jsem měla možnost stát před fotoaparátem výborného fotografa pana Vágnera. Spolupráce s panem fotografem Vágnerem byla plná zábavy a smíchu. Každá z MISS byla focená v oblečení a stylu, v jakém vyhrála. Například MISS hasička v hasičském oblečení a nebo MISS agro v holinkách:) Jenže do jakého stylu ladit MISS Full Of Beauty?:) Nakonec to pro pana fotografa a pány stylisty byla jasná volba. Udělali ze mě Pin up girl.:) Focení jsem si skvěle užila a byl to další z nepopsatelných zkušeností a zážitků, na které asi nikdy nezapomenu. Na úžasné fotografie a krátký rozhovor se mnou se můžete těšit v lednovém vydání časopisu JOY.

Přehlídka modelů Zuzany Tiché Photo copyright © ED Jahelka

Přehlídka modelů Zuzany Tiché

Přehlídka pro Ateliér D13 Zuzany Tiché

V pátek 22.11.2013 jsem měla možnost jít svou první modní přehlídku, kterou ve spolupráci s Artcentrem Botič pořádala návrhářka Zuzana Tichá. Předvedla jsem 7 modelů z dílny ateliéru D13. Atmosféra v prostorách konání byla nepopsatelná. Zuzka je proslulá svou extravagancí, a tak ani tato přehlídka se bez ní neobešla. Místo hudby nám k tomu bubnovali v jižanských rytmech, takže tempo chůze bylo opravdu svižné:) Byl to krásný zážitek a já doufám, že brzy budu mít další možnost předvádět úchvatné modely výborné návrhářky Zuzany Tiché.

Porotcování

V sobotu 30.11.2013 jsem si mohla vyzkoušet takovou předpremiéru porotkyně. Zasedla jsem v porotě při castingu na plus size modelky do agentury Full Of Beauty. Musím po pravdě říci, někdy to bylo těžké rozhodování vzhledem k tomu, že jsem si dokázala představit, jak se slečny a paní, které na casting přišly, cítily. Nicméně, byla to velmi obohacující zkušenost a myslím si, že jsem se celkem dobře otrkala v takovéto roli, takže až zasednu v porotě na dalším případném castingu – ať už se bude týkat náboru modelek nebo uchazeček do soutěže MISS Full Of Beauty pro rok 2014 – budu vědět, co dělat.:)

Theresa Canti v porotě Photo copyright © ED Jahelka

Theresa Canti v porotě
Photo copyright © ED Jahelka

 

 

 

Štítky:

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: LOeprl