Zvolte si svou MISS!

Publikováno dne 17. 06. 2013

baner_foto_petr_B_monikaPokud i vy s námi od února sledujete cestu baculek ke korunce královny krásy mezi baculkami Česko-Slovenska, už víte, že je vybráno 12 nejkrásnějších žen, aby se v září spolu utkaly o pozici nejvyšší – titul „MISS Full Of Beauty“.

 

Jako v každé správné soutěži krásy však finalistky mohou získat i další tituly – vedle 1. a 2. Vicemiss také „MISS Sympatie 2013“ a „MISS Internet 2013“.  Jako poděkování vám, čtenářům a čtenářkám Krásné XL, za dlouhodobou podporu tohoto projektu vyhlásili organizátoři ještě jednu speciální cenu – teď máte tedy příležitost si zvolit mezi finalistkami ještě svou MISS Full Of Beauty portálu Krásná XL 2013″!

Seznamte se s jednotlivými finalistkami a hlasujte pro svou favoritku v naší fotogalerii.

Pokud se vám líbí jejich fotografie, přečtěte si, jak probíhalo focení očima dívek i fotografa Petra Kurečky v dalším díle Deníčku finalistek soutěže MISS Full Of Beauty.

Štítky:

2 komentáře k “Zvolte si svou MISS!”

  1. […] Nejen krásnou tvářičku by měla mít nejkrásnější baculka Česko-Slovenska. Poznejte finalistky blíž a přečtete si další díl Deníčku finalistek. Tentokrát finalistky popisují dojmy z prvního soustředení, které proběhlo v příjemném prostředí penzionu Medvídek v Tanvaldu. A nezapomeňte, že můžete volit také MISS čtenářů a čtenářek Krásné XL […]

  2. dobrý den,zaujala mě tato soutěž,měřím 171,váha95,ráda se fotím,sem hezká,fotogenická a sexi,mladá,mohu někam poslat pár svých foteček?díky moc za odpověd
    blanka

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 9ymFzB